מוסדות ואנשים // הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן [אוניברסיטת תל אביב]

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/lawtau/

The Buchmann Faculty of Law, Tel Aviv University

הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן באוניברסיטת תל אביב היא בית ספר מוביל למשפטים בישראל ובעולם. לפקולטה השפעה ניכרת על עולם המשפט הישראלי, ומחקריהם של החוקרים והחוקרות פורצי דרך.

הפקולטה מציעה הוראה ביקורתית ברמה הגבוהה ביותר ובכל התארים: תואר בוגר, תואר מוסמך – עם או בלי תיזה, ודוקטורט, במסגרת מרכז צבי מיתר ללימודי משפט מתקדמים; תכניות לימוד מיוחדות (תואר עם אוניברסיטת נורת'ווסטרן, תואר עם אוניברסיטת ברקלי, ותואר שני בין-לאומי לסטודנטים זרים). הפקולטה מארחת מדי שנה עשרות מרצים מהמוסדות הטובים בעולם.

הפקולטה מפרסמת כתבי עת מובילים: Theoretical Inquiries in Law, עיוני משפט, משפט חברה ותרבות, מעשי משפט, דיני ישראל.

בפקולטה פועלים מרכזי מחקר: מרכז-על צגלה למחקר בין-תחומי של המשפט; מרכז פישר לממשל תאגידי; מרכז טאובנשלג למשפט פלילי; מכון ברג למשפט והיסטוריה; מכון ש. הורוביץ לקניין רוחני; מרכז מינרבה לזכויות אדם; תכנית הגר לדיור חברתי, והמכון (בהקמה) למשפט ופילנתרופיה, וכן, הפקולטה היא בית למרכז ספרא לאתיקה.

בפקולטה מערך קליני, הראשון והגדול מסוגו בישראל, ופעילות סטודנטיאלית-חברתית ענפה.

מפרסם ההודעה
hum@mailinator.com
כתובת מלאה
בניין טרובוביץ אוניברסיטת תל אביב
מפה
שמירה ושיתוף

 

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/includes/frontend/frontend.php:43) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423