שליחת הודעות לאתר

בחר/י למטה את הטופס המתאים להודעתך

ברצונך לשלוח צרופות או תמונות? 

לא ניתן להוסיף תמונה או צרופה להודעה המתפרסמת ברמה, אך ישנן שתי דרכים להצגתן באתר:

  1. לצרף קישור להודעה. אם קישור לקובץ לא קיים, באפשרותך להעזר בכלים המיועדים להעלאת קבצים לאינטרנט וקבלת קישור כגון: Google DriveBezeq CloudMicrosoft OneDriveDropbox ועוד. העלה/י את הקובץ לכלי שבחרת והקפד/י לשתף אותו עם כלל הציבור. את הקישור שקיבלת צרפ/י להודעתך להפצה.
  2. להציג פוסטר כפרסומת שיוצג לאורך זמן בדף הבית, בדף הנחיתה של הניוזלטר או בניוזלטר עצמו. הקלקה על הפוסטר תוביל לדף אינטרנט לבחירתך –  שלך, של האירוע, הספר, המוסד וכו'. שירות זה כרוך בתשלום נוסף, עם מתן הטבות לחברי הרשת.

תוהה מה הטופס המתאים? שאלות נוספות

צרו עמנו קשר כאן

הזמנה לאירוע

ניתן לפרסם שתי הודעות שונות על אותו אירוע: הודעה "שריינו את התאריך" 30 יום או יותר לפני מועד האירוע, והודעת "הזמנה לאירוע" פחות מ-30 יום לפני מועד האירוע. בין שתי ההודעות יהיו לפחות 30 יום.

ניתן לפרסם הודעה על סדרת אירועים ולאחר מכן הודעה נפרדת לכל מפגש בסדרה. לא ניתן לפרסם הודעת "שריינו את התאריך" עבור כל מפגש בנפרד.

תזכורת תתפרסם באופן אוטומטי בכל ניוזלטר המופץ במהלך שבעת הימים הקודמים למועד האירוע.

"הזמנה לאירוע" המתקיים בתוך פחות מ-30 יום "שריינו את התאריך" לאירוע שמועדו בעוד 30 יום ויותר לסדרת אירועים קול קורא להצגה/השתתפות באירוע
קול קורא לאירוע, פרסום או לימודים

ניתן לפרסם הודעה על קול קורא פעמיים. ההודעה השניה תהיה אותה הודעה, בתוספת אזכור "הודעה שניה", תוך העלאתה לאתר והפצתה בניוזלטר בשנית. את ההודעה השניה ניתן לפרסם רק אם חלפו לפחות 45 ימים מפרסום ההודעה המקורית ובין 30 ל-7 ימים לפני מועד הדדליין. לפרסום הודעה שניה יש לציין את הקישור להודעה המקורית באתר.

תזכורת תתפרסם באופן אוטומטי בכל ניוזלטר המופץ במהלך 30 הימים הקודמים למועד הדדליין. תזכורת לקול קורא עבור אירוע המתרחש בחו"ל תתפרסם במהלך שבעת הימים הקודמים מועד הדדליין.

קול קורא להצגה/השתתפות באירוע/סדרת אירועים קול קורא להשתתפות בתכנית לימודים – כגון מסלול, תואר, קורס, סמינר, בית ספר קיץ, סיור לימודי וכד'. קול קורא למאמרים ופרסומים הודעה שניה
הזדמנות - מלגה, פרס או משרה

ניתן לפרסם הודעה על הזדמנות פעמיים. ההודעה השניה תהיה אותה הודעה, בתוספת אזכור "הודעה שניה", תוך העלאתה לאתר והפצתה בניוזלטר בשנית. את ההודעה השניה ניתן לפרסם רק אם חלפו לפחות 45 ימים מפרסום ההודעה המקורית ובין 30 ל-7 ימים לפני מועד הדדליין. לפרסום הודעה שניה יש לציין את הקישור להודעה המקורית באתר.

תזכורת תתפרסם באופן אוטומטי בכל ניוזלטר המופץ במהלך 30 הימים הקודמים למועד הדדליין. תזכורת להזדמנות בחו"ל תתפרסם במהלך שבעת הימים הקודמים מועד הדדליין.

הודעה על מלגה, פרס, מענק הודעה על משרה, עבודה הודעה שניה
פרסום שיצא לאור - ספר, כתב עת, מאמר

רק מחבר/ת או עורכ/ת הפרסום או ההוצאה לאור יכולים/ות להפיץ אותו ברמה.

הודעה על פרסום שזה עתה יצא לאור: מונוגרפיה, אנתולוגיה, כתב עת, מאמר, מאגר מידע ועוד קול קורא למאמרים, ספרים ופרסומים אחרים
שונות

חדשות מחיי האקדמיה / פניות ושאלות בעניינים מחקר והוראה / חיפוש והצעת דירות להשכרה (עקב נסיעות אקדמיות בלבד!) / דעות / עצומות / ועוד.

לתיקון, עדכון או ביטול הודעה קיימת הודעה לשיתוף הקהילייה (קח-תן) מידע כללי ושונות צור קשר
תיקון, עדכון, ביטול, ושאלות לגבי הודעה שנשלחה או פורסמה
טופס לתיקונים ועדכונים בהודעה טופס ביטול הודעה שאלות והערות להודעה ברמה