שליחת הודעות לאתר

סוגי ההודעות הן: אירועים, קולות קוראים (לאירועים ולפרסומים), הזדמנויות (מלגות, משרות, פרסים), שיתוף (חיפוש מידע, דירות וכד'), ועוד

לא ניתן להוסיף תמונה או צרופה להודעה המתפרסמת ברמה, אך ישנן שתי דרכים להצגתן באתר:

  1. לצרף קישור להודעה. אם קישור לקובץ לא קיים, באפשרותך להעזר בכלים המיועדים להעלאת קבצים לאינטרנט וקבלת קישור כגון: Google DriveBezeq CloudMicrosoft OneDriveDropbox ועוד. העלה/י את הקובץ לכלי שבחרת והקפד/י לשתף אותו עם כלל הציבור. את הקישור שקיבלת צרפ/י להודעתך להפצה.
  2. להציג פוסטר כפרסומת שיוצג לאורך זמן בדף הבית, בדף הנחיתה של הניוזלטר או בניוזלטר עצמו. הקלקה על הפוסטר תוביל לדף אינטרנט לבחירתך –  שלך, של האירוע, הספר, המוסד וכו'. שירות זה כרוך בתשלום נוסף, עם מתן הטבות לחברי הרשת.
  •  הודעה רגילה = קרדיט 1
  • הודעה על ספר שרכישתו כרוכה בתשלום = 2 קרדיטים
  • הודעה על מאמר:   מנוי חבר = קרדיט 1   מנוי אורח = 2 קרדיטים
  • הודעה על דבר אחר הכרוך בתשלום = כמות הקרדיטים מחושבת לכל מקרה לגופו
  • חברים (מנויים בתשלום) בעלי מנוי פרטי זכאים ל-10 קרדיטים בשנה. חברים שעשו מנוי פרטי לפני 1.4.18 זכאים ל-5 קרדיטים נוספים התקפים עד 5.5.19.
  • אורחים (מנויים חינמיים) זכאים ל-3 קרדיטים בשנה.
  • קרדיטים של מנוי מוסדי ניתנים לשימוש על ידי חבריו וחברותיו בהתאם לשיקול דעתו של המוסד המנוי.
הזמנה לאירוע

ניתן לפרסם שתי הודעות שונות על אותו אירוע: הודעה "שריינו את התאריך" 30 יום או יותר לפני מועד האירוע, והודעת "הזמנה לאירוע" פחות מ-30 יום לפני מועד האירוע. בין שתי ההודעות יהיו לפחות 30 יום.

ניתן לפרסם הודעה על סדרת אירועים ולאחר מכן הודעה נפרדת לכל מפגש בסדרה. לא ניתן לפרסם הודעת "שריינו את התאריך" עבור כל מפגש בנפרד.

תזכורת תתפרסם באופן אוטומטי בכל ניוזלטר המופץ במהלך שבעת הימים הקודמים למועד האירוע.

"הזמנה לאירוע" המתקיים בתוך פחות מ-30 יום "שריינו את התאריך" לאירוע המתקיים בעוד יותר מ-30 יום לסדרת אירועים קול קורא להצגה/השתתפות באירוע הפצה חוזרת של הודעה
קול קורא לאירוע, פרסום או לימודים

ניתן לפרסם הודעה על קול קורא פעמיים. ההודעה השניה תהיה אותה הודעה, בתוספת אזכור "הודעה שניה", תוך העלאתה לאתר והפצתה בניוזלטר בשנית. את ההודעה השניה ניתן לפרסם רק אם חלפו לפחות 45 ימים מפרסום ההודעה המקורית ובין 30 ל-7 ימים לפני מועד הדדליין. לפרסום הודעה שניה יש לציין את הקישור להודעה המקורית באתר.

תזכורת תתפרסם באופן אוטומטי בכל ניוזלטר המופץ במהלך 30 הימים הקודמים למועד הדדליין. תזכורת לקול קורא עבור אירוע המתרחש בחו"ל תתפרסם במהלך שבעת הימים הקודמים מועד הדדליין.

קול קורא להצגה/השתתפות באירוע/סדרת אירועים קול קורא להשתתפות בתכנית לימודים – כגון מסלול, תואר, קורס, סמינר, בית ספר קיץ, סיור לימודי וכד'. קול קורא למאמרים ופרסומים הפצה חוזרת של הודעה
הזדמנות - מלגה, פרס או משרה

ניתן לפרסם הודעה על הזדמנות פעמיים. ההודעה השניה תהיה אותה הודעה, בתוספת אזכור "הודעה שניה", תוך העלאתה לאתר והפצתה בניוזלטר בשנית. את ההודעה השניה ניתן לפרסם רק אם חלפו לפחות 45 ימים מפרסום ההודעה המקורית ובין 30 ל-7 ימים לפני מועד הדדליין. לפרסום הודעה שניה יש לציין את הקישור להודעה המקורית באתר.

תזכורת תתפרסם באופן אוטומטי בכל ניוזלטר המופץ במהלך 30 הימים הקודמים למועד הדדליין. תזכורת להזדמנות בחו"ל תתפרסם במהלך שבעת הימים הקודמים מועד הדדליין.

הודעה על מלגה, פרס, מענק הודעה על משרה, עבודה הפצה חוזרת של הודעה
פרסום שיצא לאור - ספר, כתב עת, מאמר

רק מחבר/ת או עורכ/ת הפרסום או ההוצאה לאור יכולים/ות להפיץ אותו ברמה.

הודעה על פרסום שיצא לאור קול קורא למאמרים, ספרים ופרסומים אחרים הפצה חוזרת של הודעה
שונות

חדשות מחיי האקדמיה / פניות ושאלות בעניינים מחקר והוראה / חיפוש והצעת דירות להשכרה (עקב נסיעות אקדמיות בלבד!) / דעות / עצומות / ועוד.

לתיקון, עדכון או ביטול הודעה קיימת הודעה לשיתוף הקהילייה (קח-תן) מידע כללי ושונות צור קשר הפצה חוזרת של הודעה
תיקון, עדכון, ביטול, ושאלות לגבי הודעה שנשלחה או פורסמה
טופס לתיקונים ועדכונים בהודעה טופס ביטול הודעה שאלות והערות להודעה ברמה הפצה חוזרת של הודעה