מוסדות ואנשים // חבצלת מוסדות תרבות וחינוך של השומר הצעיר

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/havatzelet/

Havatzelet – Education and Culture Institutions of Hashomer Hatzair

"חבצלת" נוסדה בשנת 1967 על ידי תנועת הקיבוץ הארצי – השומר הצעיר, כזרוע לעשייה, מעורבות והשפעה בחברה הישראלית.

מטרותיה של חבצלת הן לקדם פעילויות בתחומי התרבות, החינוך, המדע, הספורט, טיפוח אמנים מתחילים, סיוע לאמנים בתערוכות ובמיזמים, מתן מלגות לעידוד היצירה וללימודים גבוהים, כל זאת ועוד תוך דגש על עידוד אוכלוסייה צעירה וקידומה בתחומים אלו.

קבוצת חבצלת כוללת את גבעת חביבה המרכז לחברה משותפת בישראל, תנועת השומר הצעיר בארץ ובעולם,  מורשת – בית עדות ע"ש מרדכי אנילביץ,  יד יערי – המרכז לתיעוד וחקר של תנועת השומר הצעיר, מועדון "צוותא" עוד.

כמו כן תומכת חבצלת בפעולות הומניטריות בארץ ובעולם, ובמגוון של פעולות תרבות ורוח בחברה הישראלית במגזרים השונים תוך מתן דגש בכל העשייה על הרוח והחברה, על המהות ועל התוכן. בכך חבצלת קוראת תיגר כנגד החומרנות ומסמנת דרך עצמאית וערכית. "חבצלת" אחראית על פרויקטים ייחודיים שונים המתנהלים בחסותה ובשמה, וחלקם זכו לתהודה גדולה. פרט לכך, פועלת חבצלת גם כארגון עצמאי וכגוף מבצע.

קטלוג ברשת: http://tinyurl.com/j7926mc

אתר: http://www.givathaviva.org/heb/yaari

מפרסם ההודעה
דודו אמיתי דובר גבעת חביבה מנהל מרכז התיעוד והחקר של השומר הצעיר יד יערי גבעת חביבה ד.נ. מנשה 37850 נייד: 052-4475-458 משרד: 04-6309241 dudu_am@givathaviva.org.il קטלוג ברשת: http://tinyurl.com/j7926mc אתר: http://www.givathaviva.org/heb/yaari
מפה
שמירה ושיתוף

 

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/includes/frontend/frontend.php:43) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423