אירוע // כנס: ההתנסות בדרך למקצוע ההוראה [חיפה] 3.7.18

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/8060912/

תקופת ההתנסות של מורים בדרך היא תקופה מעצבת וקריטית העשויה "לבנות או לשבור" מורה בהתהוות. יותר ויותר חוקרים ואנשי מדיניות מכירים בעובדה זו ותקופת ההתמחות וההתנסות של מורים הופכת להיות שלב מכריע ברכם של צעירים וצעירות להפוך למורים בארץ ובעולם. למרות העניין הרב בתקופה מעצבת זו – עדיין אין די מחקר ועיון אמפיריים העוסקים בגורמים הקריטיים, תהליכים ותוצרים של החוויה המקצועית החשובה הזו.

הכנס "ההתנסות בדרך למקצוע ההוראה" אשר מאורגן ע"י רשות המחקר של האקדמית גורדון בתאריך ה-3 לחודש יולי יכלול מעל 50 מציגות ומציגים מעשרות מוסדות אקדמיים בארץ. הם יחלקו תוצאות מחקרים, Baest practices ותובנות תהליכיות סביב נושא ההתנסות של מורים. זהו כנס ראשון מסוגו בארץ ואנו מקווים כי הוא ראשון מיני רבים נוספים שיבואו בעקבותיו.

אנו מזמינים אתכם להשתתף בכנס חלוצי זה ולהיות חלק מקידום התובנות מבוססות העדויות בתחום צעיר זה, להשפיע ולהיות מושפעים. ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אך מומלץ מאד להרשם מראש בקישורית מטה.

בברכה

פרופ' דיצה משכית וסגל רשות המחקר

האקדמית גורדון

https://docs.google.com/forms/d/1yoLt7tgzFdOIoyqZv3hnngipDIHnqrkHmBA93ngL7QE/viewform?edit_requested=true

מפרסם ההודעה
ליהוא זיסברג leehuzysberg@yahoo.com
כתובת מלאה
המכללה האקדמית לחינוך גורדון, טשרניחובסקי 73 חיפה
מפה
שמירה ושיתוף

 

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/includes/frontend/frontend.php:43) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423