אירוע תרבות // פתיחת תערוכה: פנים וחוץ, בתווך ומעבר – חיי יום יום יהודיים בימי הביניים. העברית, ירושלים] 2.6.21

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/1052100/

אנו שמחים להודיע על פתיחת התערוכה פנים וחוץ, בתווך ומעבר של קבוצת המחקר אל מעבר לאליטה. תערוכה זו נולדה מרצון לחלוק את פירות המחקר שלנו עם הציבור הרחב. תחילתה של התערוכה בששה עשר מאמרים קצרים שכתבו חברות וחברי קבוצת המחקר על היבטים שונים של חיי יום יום יהודיים בימי הביניים. על סמך מאמרים אלה, ד"ר עידו נוי, שהיה חבר בקבוצת המחקר בשנותיה הראשונות ושאצר את התערוכה, הפגיש את חברות וחברי הקבוצה עם שבעה אמנים ואמניות ישראליים. בהמשך למפגשים אלה, יצרו האמנים את העבודות המוצגות בתערוכה.

בשבועות הקרובים הקטלוג של התערוכה ולינק לתערוכה הווירטואלית יעלו לאתר שלנו. אנו מתכבדים להזמינכם לפתיחת התערוכה שתתקיים בגלריה על שם מקס ואיריס שטרן בקמפוס הר הצופים של האוניברסיטה העברית בירושלים ביום רביעי, 2 ליוני, כ"ב סיון, תשפ"א בשעה 18:00.

https://beyond-the-elite.huji.ac.il/exhibition

מפרסם ההודעה
פרופ' אלישבע באומגרטן elisheva.baumgarten@mail.huji.ac.il 025880424
כתובת מלאה
גלריה ע"ש מקס ואיריס שטרן, קמפוס האוניברסיטה העברית בהר הצופים
מפה
שמירה ושיתוף

 

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/includes/frontend/frontend.php:43) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423