קול קורא // חוסן לאומי, פוליטיקה וחברה - כתב עת אקדמי שפיט (איל לוין) [עברית, אנגלית] ללא דדליין

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/9051917/

כתב העת "חוסן לאומי, פוליטיקה וחברה" הוא כתב עת אקדמי שפיט בנושא שבו, למרבה הפלא, אנו פורצי דרך: בפעם הראשונה כתב עת העוסק בחוסן הלאומי על היבטיו הרבים והמגוונים.

הגליון הראשון, כמו אלו שיבואו אחריו, מתפרסם גם בדפוס וגם באופן מקוון, פתוח לקריאה חופשית, וניתן לצפות בו בקישור –

https://www.ariel.ac.il/wp/nrps-home/

כפי שניתן לראות, כתב העת כולל מאמרים באנגלית ובעברית, וגישתו המקצועית רב-תחומית ומכלילה. הכניסה לאתר היא, כמובן, גם הזדמנות להתרשם מן הוועדה האקדמית המלווה אותנו ומן המנעד הרחב של תחומי הדעת שאנו מתכוונים לכסות.

ממש בימים אלו אנו שוקדים על גליון מס' 2, גליון סתיו 2019, עם כמה מאמרים חדשניים, וכבר מתכננים את הגליונות של שנת 2020. לפיכך – אין "מועד הגשה" וכל מי שהמחקר שלו מתעכב – לא יחמיץ אף רכבת. תמיד יש גליון נוסף שבו, אם המאמר יעבור את השיפוט, יוכל להצטרף לעשייה.

הוראות ההגשה מופיעות אף הן בקישור שהובא לעיל, אך ניתן גם לפנות אלי ישירות בדוא"ל:

lewin1212@gmail.com

איל.

קישור

מפרסם ההודעה
Eyal Lewin, PhD Chair, Dept. of Middle Eastern Studies and Political Science Ariel University, Israel 972-52-8535505 lewin1212@gmail.com EIC, National Resilience, Politics and Society https://www.ariel.ac.il/wp/nrps
שמירה ושיתוף

 

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/includes/frontend/frontend.php:43) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423