קול קורא // תכנית: רוח צעירה [ירושלים, אשדוד, ראשון לציון ותל אביב] דדליין=31.5.19

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/9050106/

תוכנית 'רוח צעירה' לתלמידי תיכון מצטיינים במדעי הרוח פועלת מזה מספר שנים בארבעה מרכזים: בירושלים, ראשון לציון, אשדוד ותל אביב. בשנה הבאה אמור להיפתח עוד מרכז (מיקומו ייקבע במאי) וכן קבוצה ראשונה לדוברי ערבית כשפת אם בירושלים. התכנית פועלת תחת חסותו של אגף מחוננים ומצטיינים במשרד החינוך, ובשותפות עם הספריה הלאומית והמרכז האקדמי שלם. התכנית נפרסת לאורך שלוש שנים – מכיתה י' עד י"ב, ומזכה את תלמידיה בחמש יחידות בגרות. אנו פונים כעת למועמדים פוטנציאליים מקרב תלמידי כתה ט' לקראת שנת הלימודים תש"פ.
מתאימים לתוכנית תלמידים סקרנים שאוהבים לקרוא, ומתעניינים במקצועות ההומאניים כגון ספרות, היסטוריה, פילוסופיה וכו', ומסגרת כמו שלנו תוכל לתת להם מענה. חשוב לציין שהשתתפות בתכנית עשויה להתאים גם לתלמידים שלומדים במגמות מדעיות או אמנותיות אם הם מגלים עניין מעמיק גם בתחומים הומאניים.
להגשת מועמדות ולפרטים נוספים – היכנסו לאתר שלנו!

התכנית מתחילה בכיתה י', מתמיינים אליה בכיתה ט'.

ת"ד 39144, גבעת רם ירושלים, 9139002

https://www.ruach.org.il/

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/includes/frontend/frontend.php:43) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423