קול קורא // קבוצת מחקר: לימוד בחברותא - קבוצות דיון לדוקטורנטים [ירושלים] דדליין=13.9.18.

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/8080402/

חלק חשוב בהכשרת תלמידי המחקר הוא התקשורת האינטלקטואלית והמחקרית עם דוקטורנטים אחרים מחוץ למסגרת הלימודים הפורמאלית. על מנת לסייע במטרה זו יזמנו את "לימוד בחברותא": קבוצות דיון של דוקטורנטים המיועדות לעודד את הפעילות האקדמית המחקרית והאינטלקטואלית הרב תחומית מחוץ למסגרת ההוראה.

הפרויקט פועל במסגרת ניסויית החל משנת תשס"ט ויוצא עתה בקול קורא להצטרפות ל-9 קבוצות חדשות ול-3 קבוצות ממשיכות של דוקטורנטים. עד כה הוקמו כ-70 קבוצות דיון בנושאים שהוצעו על ידי דוקטורנטים במדעים העיוניים. כל קבוצת דיון מצופה לכלול בין 5 ל- 12 דוקטורנטים המגיעים, במידת האפשר, מקשת רחבה של תחומים ודיסציפלינות ולערוך כ-12 מפגשים בשנה. דו"חות שוטפים ומסכמים על הפעילות מועלים לאתר השיתופי של הפרויקט.

למידע נוסף: https://limudchevruta.huji.ac.il/

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/includes/frontend/frontend.php:43) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423