הזדמנות // משרה: משרה תקנית במחלקה לתלמוד ותורה שבעל פה בחקר ספרות התנאים, התלמוד הבבלי והתלמוד הירושלמי [בר-אילן / רמת גן] דדליין=15.1.23

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/2120313/

משרה תקנית במחלקה לתלמוד ותורה שבעל פה בחקר ספרות התנאים, התלמוד הבבלי והתלמוד הירושלמי

 

הפקולטה למדעי היהדות והמחלקה לתלמוד ותורה שבעל פה ע"ש נפתל-יפה באוניברסיטת בר-אילן מודיעות על קול קורא להגשת מועמדוּת למשרה תקנית בחקר ובהוראת ספרות התנאים (משנה, תוספתא, מדרשי הלכה) ו/או ספרות האמוראים (תלמוד בבלי ותלמוד ירושלמי), עם העדפה לשליטה גם בספרות קומראן.

 

המשרה כוללת הוראה בשפה העברית של קורסי חובה, קורסי בחירה וסמינרים לתואר ראשון ושני. המועמד/ת ינחה/תנחה תלמידי/תלמידות מחקר בתחומי הדעת הנזכרים. על המועמד/ת יהיה לנהל מחקר עצמאי ומקורי, לפרסם מאמרים וספרים בבמות שפיטות ומובילות בתחום, להרצות בכנסים אקדמיים מקומיים ובינלאומיים ולגייס מענקי מחקר. שליטה בשפות רלוונטיות לתחומי המחקר היא תנאי סף.

 

מועמדות/ים בעלי/ות תואר שלישי בתחומים רלוונטיים מוזמנות/ים להגיש מועמדות. המסמכים המבוקשים הם:

 

  1. מכתב פנייה (נא לציין בו את שמות הממליצים);
  2. קורות חיים אקדמיים ורשימת פרסומים;
  3. אישור על קבלת תואר דוקטור או אישור זכאות לתואר זה;
  4. שני פרסומים נבחרים;
  5. תוכנית מחקר לשנים הקרובות (עד 2 עמודים);
  6. סקרי הוראה משלוש השנים האחרונות, במידה שישנם כאלה;
  7. שלושה מכתבי המלצה מחוקרות/ים בכירות/ים.

 

ניתן להגיש את החומרים בעברית או באנגלית. על המועמדות/ים לשלוח את המסמכים הנזכרים בקובץ PDF אחד לכתובת הדוא"ל שלהלן, ולבקש מהממליצות/ים לשלוח את ההמלצות ישירות לאותה כתובת: [email protected] באחריות המועמדות/ים לוודא שכל החומר המבוקש יגיע עד יום ראשון, כ"ב טבת תשפ"ג, 15 בינואר 2023. תיק שיוגש בלא כל המסמכים האמורים לא יידון.

 

מפרסם ההודעה
פנחס רוט [email protected]
כתובת מלאה
אוניברסיטת בר-אילן, רמת גן, ישראל
מפה
שמירה ושיתוף

 

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-includes/link-template.php:1954) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423