הזדמנות // עוזר/ת מחקר: מדיניות כליאה של אסירים פלסטינים בישראל [סיאטל, מרחוק] דדליין=20.3.21

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/1031404/

אוניברסיטת וושינגטון סיטאל (ההעסקה באמצעות ארגון עדאלה בישראל)

למחקר בנושא מדיניות כליאה של אסירים פלסטינים בישראל דרושות/דרושים שתי עוזרות/עוזרי מחקר. העבודה בהיקף של 30% משרה (13 שעות שבועיות) למשך עשרה חודשים, מועד ההתחלה הצפוי הוא 1 באפריל 2021.

דרישות ותיאור המשרה:
1. סטודנטיות/סטודנטים, רצוי לתארים מתקדמים, במשפטים, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, מדע המדינה, קרימינלוגיה או תחומים משיקים.
2. העבודה כוללת מחקר שולחן ומחקר שטח.
3. לאחת מהמשרות נדרשת ערבית כשפת אם. למשרה השניה נדרשת שליטה מצויינת באנגלית. נא ציינו בפניה את יכולות השפה של הפונה.
4. יכולות מחקר גבוהות ומוטיבציה לחקר התחום הספציפי. רקע אקדמי רלוונטי, הכשרה בשיטות מחקר איכותניות, היכרות עם התחום, ונסיון בתחומים קרובים הם יתרונות.
5. העבודה תתבצע מרחוק ודורשת תקשורת שוטפת עם ארה"ב (שם אני נמצאת), מחוייבות ומשמעת עצמית גבוהה, שליטה בתקשורת אלקטרונית וכלי מחקר טכנולוגיים.

נא לשלוח קורות חיים ומכתב בן עמוד המפרט נסיון וכישורים רלוונטיים, והעניין של הפונה. אם יש ברשותכם מחקר שהייתם מעורבים בעריכתו (למשל עבודה סמינריונית, פרוייקט שבו השתתפתם כעוזרי מחקר, או מאמר), נא צרפו אותו. את המסמכים נא לשלוח לכתובת המייל: smadarbn@uw.edu, עד לתאריך 20.3.2021.

ד"ר סמדר בן-נתן

https://drive.google.com/file/d/1dz-pT9g7IATTIk8lqDUgq_gd61WIQ_AS/view?usp=sharing

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/includes/frontend/frontend.php:43) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423