הודעה למנויים על השקת האתר

שלום לכולכם,

בשעה טובה אנחנו משיקים את האתר החדש של רשת מדעי הרוח והחברה (רמה) – כזירה האינטלקטואלית המרכזית בארץ. 

האתר עשיר, מגוון ודינמי, ומאפשר שימוש מותאם אישית. בתקופה הקרובה האתר יהיה בהרצה, ואנחנו נוסיף מעת לעת פונקציות חדשות שיעשירו את ההתאמה של התוכן לכל אחד ואחד. 

בשלב זה יש באתר שלוש רמות שימוש, המתאימות לצרכים שונים.

רמות שימוש

כל אחת ואחד יכול להיות מבקר, דהיינו לגלוש באתר באופן חופשי וללא הגבלה.

מי שנרשמ/ת למערכת כמנוי חינמי הוא אורח. באפשרותו/ה לקבל ניוזלטרים, לפרסם 3 הודעות בשנה, והטבות נוספות. עם ההרשמה מקבל/ת האורח/ת 30 יום בתנאי שימוש של חבר (לא כולל תוספת הודעות להפצה).

בעלי מנוי בתשלום, פרטי או מוסדי הם חברים הנהנים מאפשרויות רבות נוספות. לכל חבר/ה יש אזור אישי שבו ניתן לסמן העדפות אישיות עבור הניוזלטר שלו, לראות הודעות על פי הקריטריונים שקבע, ולנהל רשימת הודעות אישית ויומן אישי. באפשרותו/ה לסמן הודעות במערכת לשם קבלת תזכורות, עדכונים, גוגל ועוד. המערכת מאפשרת לחברים לערוך חיפוש מורכב ולסנן את לוח השנה על פי בחירתם. חבר/ה שהמנוי שלו/ה פרטי יכול/ה לפרסם 10 הודעות בשנה. מספר ההודעות מחושב במנוי מוסדי באופן שונה. חברות היא לשנה, בפעם הראשונה של ההרשמה מקבל/ת החבר/ה 30 יום נוספים. חברים/ות קיימים/ות שכבר שילמו זכאים לשנה + 30 יום. חברותם תקפה עד 30 באפריל 2019.

חברים קיימים, ששילמו דמי מנוי לרשת, כבר נמצאים במערכת, ויקבלו מייל נפרד עם הנחיות כניסה. מי ששילם עבור מנוי אך לא יקבל את המייל עד 5 באפריל 2018 מתבקש ליצור אתנו קשר בהקדם.

הצטרפות לאתר: כדי לעשות מנוי למערכת כאורח/ת (חינמי) או כחבר/ה (בתשלום) יש לבצע הרשמה לאתר.

שליחת הודעות: בתקופה הקרובה נמשיך לשלוח את ההודעות באמצעות מנגנון ההפצה הנוכחי, ובהדרגה נעבור למנגנון חדש.

האתר בהרצה

באתר הושקעו עבודה ומחשבה רבות על מנת שיענה על צרכיכם ובקשותיכם, והוא הפך לעשיר ומורכב. בשל מורכבותו של הינוקא עלולות להיות תקלות, ונשמח לקבל מכם מידע על כל תקלה שהיא, קטנה כגדולה, בין אם היא נובעת מהסבר לקוי, מבנה שגוי, או באג במערכת. כפי שנהוג לומר – אין דבר כזה שאלה טפשית. לשליחת הערות והארות – לחצו כאן

אנחנו מודים לכם על סבלנותכם בתקופה ההרצה (שתהיה קצרה מזו של “כאן”, מבטיחים), ומקווים שהתוצר ייתן מענה לצרכים של הקהילה האינטלקטואלית והאקדמית בארץ.

שלכם,

צוות רשת מדעי הרוח

ד”ר שרון גורדון

ד”ר ירון כהן צמח

ד”ר דן תמיר

Leave a Reply