ניוזלטר רמה [30 בינואר 2019]

ברוכים הבאים לניוזלטר של רשת מדעי הרוח והחברה

רשת מדעי הרוח והחברה מנגישה את הידע והכלים לקריירה האקדמית שלכם ומביאה לידיעתכם מידע חיוני לעיסוקכם האקדמי. אנו מפרסמים מידע על הקולות קוראים והאירועים החדשים, פרסומים אחרונים ומעדכנים על הזדמנויות עבודה בארץ ובעולם ועוד. אנו מזמינים אתכם לשתף את הקהילה בידע משלכם ולפרסם את פעילותכם האקדמית.

בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של פרופסור ירון אזרחי, מחשובי החוקרים במדע המדינה.  תנחומינו למשפחתו ולחוג למדע המדינה באונ' העברית.

יהי זכרו ברוך

מלגות פריץ טיסן למדעי הרוח, החברה והרפואה לכל רמות המחקר [ללא הגבלת מקום]

מלגות ניוטון לכל תחומי המחקר לבעלי/ות תואר דוקטור שאינם/ן בריטים/ות [בריטניה

מנויים ומנויות, גולשים וגולשות, שלום רב, 

ברצוננו להזכיר שרמה הינו אתר עצמאי שאינו נתמך על ידי אף גוף. דמי המנוי שלכם הם הבסיס הכלכלי לקיומה של הרשת, והם מאפשרים לנו להמשיך ולהקדיש את זמננו להמשך פיתוחה ולתחזוקה השוטפת שלה.

המידע באתר זמין וחופשי לכל. אולם שימושים מסוימים אפשריים רק לגולשים אשר משלמים דמי מנוי – בחירת העדפות, חיפושים מתקדמים ואפשרויות סינון הודעות ביומן הרשת. מנוי משלם גם זכאי להפצת הודעות דרך המערכת.

היום לפני... 30 בינואר 1889

הנסיך האהוב, בן ה-30, יורש העצר של בית הבסבורג, שליטת הקיסרות האוסטרו-הונגרית, נמצא ירוי באחוזתו יחד עם אהובתו הצעירה. לא ברור היה אם מדובר ברצח והתאבדות, בהתאבדות כפולה, או ברצח כפול. הדרמה של חייו וחידת מותו ריתקו דורות רבים. סרטים, תסכיתים וספרים נכתבו עליה. היסטוריונים רבים ניסו שוב ושוב לפצח את התעלומה אך רק ב-2015 היא פוענחה.  

להמשך קריאה לחצ/י כאן

אפיונים חדשים

  • לימודים פמינסטיים / פמיניזם
  • שפה/תרבות: איטלקית