ניוזלטר רמה [21 באוקטובר 2018]

ברוכים הבאים לניוזלטר של רשת מדעי הרוח והחברה

רשת מדעי הרוח והחברה מנגישה את הידע והכלים לקריירה האקדמית שלכם ומביאה לידיעתכם מידע חיוני לעיסוקכם האקדמי. אנו מפרסמים מידע על הקולות קוראים והאירועים החדשים, פרסומים אחרונים ומעדכנים על הזדמנויות עבודה בארץ ובעולם ועוד. אנו מזמינים אתכם לשתף את הקהילה בידע משלכם ולפרסם את פעילותכם האקדמית.

ניהול העדפות

אפיונים חדשים ב"מחקר אינטרדיסציפלינרי" 

  • ספרות רבנית
  •  מקרא
  • מדעי החיים
  • תאטרון
לרשימת שינויים קודמים בהעדפות לחצ/י כאן

מנויים ומנויות, גולשים וגולשות, שלום רב, 

ברצוננו להזכיר שרמה הינו אתר עצמאי שאינו נתמך על ידי אף גוף. דמי המנוי שלכם הם הבסיס הכלכלי לקיומה של הרשת, והם מאפשרים לנו להמשיך ולהקדיש את זמננו להמשך פיתוחה ולתחזוקה השוטפת שלה.

המידע באתר זמין וחופשי לכל. אולם שימושים מסוימים אפשריים רק לגולשים אשר משלמים דמי מנוי – בחירת העדפות, חיפושים מתקדמים ואפשרויות סינון הודעות ביומן הרשת. מנוי משלם גם זכאי להפצת הודעות דרך המערכת.

מכתב פתוח לחברי הסגל הבכיר באוניברסיטת ת"א בנוגע לשביתת הסגל הזוטר // פרופ' יוסי שוורץ

לא השתתפתי בדיונים שנוגעים למאבק הנוכחי מצד הנהלת האוניברסיטה ואין לי מידע מאחורי הקלעים מעבר למה שכולנו שומעים ויודעים. גם לא שותפתי, כאיש סגל בכיר, בפרטי האירוע החשוב ביותר שמתרחש השבוע בקמפוס, שביתת הסגל הזוטר. בכל הנוגע אליו שוררת שתיקה גמורה כאילו יד מכוונת לוקחת על עצמה לתעל את התקשורת ברחבי הקמפוס בערוצים מבודדים הפונים לקהלים מוגדרים היטב: עדכונים עבור התלמידים בדבר הנעשה בכיתות, עדכונים לאנשי הסגל המנהלי בדבר ההתנהלות היומיומית ותקשורת ישירה עם אנשי הסגל הזוטר שכוללת הפעלת לחצים, איומים וקריאה לשבירת שביתה. זו דרך תקשורת שכל מטרתה לאיין את מה שקורה כאן מן המרחב הציבורי של האוניברסיטה ולנתב אותו לערוצים מנהליים וטכניים ככל האפשר.

כאיש סגל בכיר כאן באוניברסיטה הזו, שחשובה לי מאוד, אני לא יכול להשלים עם הקור הביורוקרטי … להמשך קריאה

מה ברצונך לעשות היום?