שלח/י הודעה על מלגה, פרס או מענק

על מנת להפיץ הודעה ברמה יש להרשם לאתר 

ברוכים הבאים. להנחיות פתחו את הלשונית המתאימה. להכנסת הודעה גללו למטה.

מספר הפצות: הודעה על מלגה, פרס או מענק ניתן לשלוח פעמיים, ובלבד שבין ההפצה הראשונה לשניה יעברו לפחות 4 שבועות. את הבקשה להפצה חוזרת יש לשלוח באמצעות הטופס המיועד לכך כאן. 

עדכון הודעה: פנייה לעדכון הודעה שכבר הופצה יש לשלוח באמצעות הטופס המיועד לכך כאן. במידה ומדובר בשינוי מהותי (כגון שינוי תאריך), ההודעה תופץ בשנית. הפצה זו לא פוגעת באפשרות להפיץ הודעה שניה.

תזכורות אוטומטיות: הודעה על מלגה, פרס או מענק הניתנים בארץ תופיע בתזכורות בניוזלטרים הנשלחים במהלך 30 יום הקודמים למועד הדדליין. הודעה על מלגה, פרס או מענק הניתנים בחו"ל תופיע בתזכורות בניוזלטרים הנשלחים במהלך 7 ימים הקודמים למועד הדדליין.

צירוף קבצים: אין אפשרות לצרף קבצים, אך ניתן לצרף קישורים. במידה ורצונך לצרף קובץ שאין לו קישור, ראה/י בהמשך הנחיות לצירוף קבצים ותמונות.

תחשיב הפצה: הודעות מופצות כנגד קרדיטים. ראו בהמשך לפירוט והסבר.

  • חברים (מנויים בתשלום) בעלי מנוי פרטי זכאים ל-10 קרדיטים בשנה. חברים שעשו מנוי פרטי לפני 1.4.18 זכאים ל-5 קרדיטים נוספים התקפים עד 5.5.19.
  • אורחים (מנויים חינמיים) זכאים ל-3 קרדיטים בשנה.
  • קרדיטים של מנוי מוסדי ניתנים לשימוש על ידי חבריו וחברותיו בהתאם לשיקול דעתו של המוסד המנוי.
  •  הודעה רגילה = קרדיט 1
  • הודעה על ספר שרכישתו כרוכה בתשלום = 2 קרדיטים
  • הודעה על מאמר:   מנוי חבר = קרדיט 1   מנוי אורח = 2 קרדיטים
  • הודעה על דבר אחר הכרוך בתשלום = כמות הקרדיטים מחושבת לכל מקרה לגופו

לא ניתן להוסיף תמונה או צרופה להודעה המתפרסמת ברמה, אך ישנן שתי דרכים להצגתן באתר:

  1. לצרף קישור להודעה. אם קישור לקובץ לא קיים, באפשרותך להעזר בכלים המיועדים להעלאת קבצים לאינטרנט וקבלת קישור כגון: Google DriveBezeq CloudMicrosoft OneDriveDropbox ועוד. העלה/י את הקובץ לכלי שבחרת והקפד/י לשתף אותו עם כלל הציבור. את הקישור שקיבלת צרפ/י להודעתך להפצה.
  2. להציג פוסטר כפרסומת שיוצג לאורך זמן בדף הבית, בדף הנחיתה של הניוזלטר או בניוזלטר עצמו. הקלקה על הפוסטר תוביל לדף אינטרנט לבחירתך –  שלך, של האירוע, הספר, המוסד וכו'. שירות זה כרוך בתשלום נוסף, עם מתן הטבות לחברי הרשת.