שליחת הודעות לאתר

על מנת להפיץ הודעה ברמה יש להרשם לאתר. 

אינך רשומ/ה?

מנוי/ה? רשומ/ה? גלול/י למטה ובחר/י בטופס המתאים להודעתך

 ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת הדרכה, ייעוץ וסיוע בשליחת הודעה, ונשמח לעזור: באמצעות טופס, אימייל info@hum-il.com או טלפון 055-9213995

הזמנה לאירוע

ניתן לפרסם שתי הודעות שונות על אותו אירוע: הודעה "שריינו את התאריך" 30 יום או יותר לפני מועד האירוע, והודעת "הזמנה לאירוע" פחות מ-30 יום לפני מועד האירוע. בין שתי ההודעות יהיו לפחות 30 יום.

ניתן לפרסם הודעה על סדרת אירועים ולאחר מכן הודעה נפרדת לכל מפגש בסדרה. לא ניתן לפרסם הודעת "שריינו את התאריך" עבור כל מפגש בנפרד.

תזכורת תתפרסם באופן אוטומטי בכל ניוזלטר המופץ במהלך שבעת הימים הקודמים למועד האירוע.

"הזמנה לאירוע" המתקיים בתוך פחות מ-30 יום "שריינו את התאריך" לאירוע המתקיים בעוד יותר מ-30 יום לסדרת אירועים קול קורא להצגה/השתתפות באירוע הפצה חוזרת של הודעה
קול קורא לאירוע, פרסום או לימודים

ניתן לפרסם הודעה על קול קורא פעמיים. ההודעה השניה תהיה אותה הודעה, בתוספת אזכור "הודעה שניה", תוך העלאתה לאתר והפצתה בניוזלטר בשנית. את ההודעה השניה ניתן לפרסם רק אם חלפו לפחות 45 ימים מפרסום ההודעה המקורית ובין 30 ל-7 ימים לפני מועד הדדליין. לפרסום הודעה שניה יש לציין את הקישור להודעה המקורית באתר.

תזכורת תתפרסם באופן אוטומטי בכל ניוזלטר המופץ במהלך 30 הימים הקודמים למועד הדדליין. תזכורת לקול קורא עבור אירוע המתרחש בחו"ל תתפרסם במהלך שבעת הימים הקודמים מועד הדדליין.

קול קורא להצגה/השתתפות באירוע/סדרת אירועים קול קורא להשתתפות בתכנית לימודים – כגון מסלול, תואר, קורס, סמינר, בית ספר קיץ, סיור לימודי וכד'. קול קורא למאמרים ופרסומים הפצה חוזרת של הודעה
הזדמנות - מלגה, פרס או משרה

ניתן לפרסם הודעה על הזדמנות פעמיים. ההודעה השניה תהיה אותה הודעה, בתוספת אזכור "הודעה שניה", תוך העלאתה לאתר והפצתה בניוזלטר בשנית. את ההודעה השניה ניתן לפרסם רק אם חלפו לפחות 45 ימים מפרסום ההודעה המקורית ובין 30 ל-7 ימים לפני מועד הדדליין. לפרסום הודעה שניה יש לציין את הקישור להודעה המקורית באתר.

תזכורת תתפרסם באופן אוטומטי בכל ניוזלטר המופץ במהלך 30 הימים הקודמים למועד הדדליין. תזכורת להזדמנות בחו"ל תתפרסם במהלך שבעת הימים הקודמים מועד הדדליין.

הודעה על מלגה, פרס, מענק הודעה על משרה, עבודה הפצה חוזרת של הודעה
פרסום שיצא לאור - ספר, כתב עת, מאמר

רק מחבר/ת או עורכ/ת הפרסום או ההוצאה לאור יכולים/ות להפיץ אותו ברמה.

הודעה על פרסום שיצא לאור קול קורא למאמרים, ספרים ופרסומים אחרים הפצה חוזרת של הודעה
שונות

חדשות מחיי האקדמיה / פניות ושאלות בעניינים מחקר והוראה / חיפוש והצעת דירות להשכרה (עקב נסיעות אקדמיות בלבד!) / דעות / עצומות / ועוד.

מידע כללי ושונות הודעה לשיתוף הקהילייה (קח-תן) הפצה חוזרת של הודעה צור קשר