פרסום // ספר: הילדים צוחקים - מהדורה דו לשונית ערבית-עברית (זכריא תאמר)

כתובת ההודעה: https://www.hum-il.com/message/8021316/

״הילדים צוחקים״ הוא סיפור ילדים קצר ומקסים על מלך עריץ וילדים שממרים את פיו, פרי עטו של הסופר הסורי המפורסם זכריא תאמר. תאמר, יליד דמשק (1931), נודע כאחד מבכירי הסופרים הסורים, והוא מן החשובים שבסופרי העולם הערבי בסוגת הסיפור הקצר ובספרות ילדים. את הסיפור תרגם אלון פרגמן, את האיורים יצרה האמנית והמאיירת רוני פחימה ואת אחרית הדבר כתבה שהם סמיט. זהו ספר הילדים הסורי הראשון הרואה אור במהדורה דו-לשונית עברית-ערבית.

הספר הוא סנונית ראשונה בתחום ספרות הילדים בסדרת מכתוב המוקדשת לתרגום ספרות ערבית לעברית; פרויקט של מכון ון ליר בירושלים והוצאת עולם חדש.

מפרסם ההודעה
מערכת רמה - רשת מדעי הרוח והחברה info@hum-il.com *** רמה אינה קשורה להודעה זו ואין בידיה מידע נוסף. לכל שאלה הנוגעת להודעה ולפרטי התקשרות יש להקליק על הקישור המפנה אל האתר הרלוונטי.
שמירה ושיתוף

 

תזכורות יישלחו 10 ,5 ,2 ימים לפני האירוע וביום האירוע
השתנה בהצלחה

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-dashboard-for-wp/includes/frontend/frontend.php:43) in /home/fnipqtjg/domains/hum-il.com/public_html/wp-content/themes/nucleus-child/functions.php on line 423